24 BIEG ULICZNY – KOŃSKIE 2014 – ZDOMINOWANY PRZEZ ZAWODNIKÓW OST

W sobotę 3 Maja w Końskich odbyły się XXIV Biegi Uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Mimo deszczowej aury, w Końskich nie zabrakło opoczyńskich biegaczy, wśród których znaleźli się 10258083_455234661289527_5767037864749103532_n (1)zawodnicy Opoczno Sport Team. Jako pierwsza na starcie stanęła najmłodsza zawodniczka Opoczno Sport Teamu Anna Szpoton, która nie dała szans rywalkom i pewnie wygrała swój bieg. W biegu gimnazjalistów podobnie jak Ania problemów z odniesieniem zwycięstwa nie mieli Łucja i Bartek, którzy pewnie zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych. W biegu głównym na dystansie 3 km wystartowało 3 naszych reprezentantów. Najszybciej trasę pokonał Szymon Wiktorowicz, który w sprinterskim pojedynku wywalczył 3 miejsce Open. Na 5 miejscu zmagania ukończył Mateusz Celak, a za nim uplasował się Rafał Piekarski.

Powyższe lokaty dały chłopakom odpowiednio 3 pierwsze miejsca w kategorii Junior.