Festiwal biegowy KRYNICA ZDRÓJ 2014 !

W piątek 05.09.2014roku sekcja biegowa Opoczno Sport Team
wzięła udział w największym Polskim festiwali poświęconym biegom .

Opocznianie już pierwszego dnia wzięli udział  w biegach indywidualnych i biegach sztafetowych .

O godz. 15 na starcie eliminacji  w biegach na dystansie 1 mili zameldowali się :
Łucja Wiktorowicz , Natalia Grzegorczyk , Zuzanna Łakomska , i Bogdan Stępień .

DSC_0326

Wszyscy zakwalifikowali się do biegu finałowego !
sztafetaDeptaka06wjO 17,30 na Krynickim deptaku rozegrana została sztafeta 4×1 mila .
Opocznianie w składzie :
Mateusz Celak
Jacek Wojtarek
Stanisław Baról
Bartłomiej Świątek  po pasjonującym pojedynku zajęli drugą pozycję .

O godz. 19 odbyły się finały biegów na dystansie jednej mili .
Ku wielkiemu zdziwieniu kibiców , Łucja Wiktorowicz po pasjonującej walce wywalczyła drugą pozycję w seniorkach pokonując między innymi reprezentantki Ukrainy seniorek .
14 była Natalia Grzegorczyk
19 Zuzanna Łakomska
37 Bogdan Stępień

Z piątku na sobotę o 3,20 w górskim maratonie na dystansie 36km wystartował Jacek Wojtarek , w stawce 199 zawodników którzy ukończyli zmagania Jacek sklasyfikowany został na 12pozycji open , co dało mu 4 pozycję w swojej kategorii wiekowej .
W sobotę o 12,00 Mateusz Celak , Stanisław Baról , i Bogdan Stępień wystartowali w biegu na 10km
z Krynicy Zdroju do Muszyny
Na 1778 zawodników chłopaki zajmowali miejsca kolejno :
23 Mateusz Celak
76 Stanisław Baról
555 Bogdan Stępień

O godz. 16 wystartowała nasza najmłodsza zawodniczka Anna Szpoton która na dystansie 800m zwyciężyła swój bieg .