III Edycja Grand Prix biegów górskich FALENICA

11.01.2013r na Warszawskiej Falenicy odbyła się trzecia edycja Grand Prix biegów górskich .
W tej edycji wzieło udział ośmioro zawodników sekcji biegowej Opoczno Sport Team .
Wyjazd Opoczyńskich biegacz na tą imprezę był możliwy dzięki wsparciu sponsora CERAMIKI PARADYŻ .
Na dystansie 6,6 km ponownie jak na drugiej edycji rywalom nie dał szans świetnie biegający Marcin Filipczak zwyciężając bieg Open , tóż za nim na drugiej pozycji zameldował się na mecie Mateusz Celak , który jednocześnie zwyciężył w swojej kategorii wiekowej .
Na dystansie 3,3km na trzeciej pozycji Open jedncześnie najszybciej z naszych biegaczy linię mety przekroczył trener Opoczyńskich biegaczy Jacek Wojtarek , piąty był Marcin Kozieł .
Najlepszą Seniorką podobnie jak ostatnio okzała się Łucja Wiktorowicz zwyciężając również w swojej kategorii wiekowej . Druga była jej koleżanka klubowa Natalia Grzegorczyk , również dominując w swojej kategorii wiekowej . Na 6 pozycji na mecie zameldowała się Anna Szpoton najmłodsza zawodniczka sekcji biegowej zwyciężając po raz drugi już swoją kategorię wiekową .
Do zakończenia cyklu zostały jeszcze trzy edycję wyniki są dobre , gdyż Opocznianie dominują klasyfikację generalnę w swoich kategoriach wiekowych oby na kwietniowych Mistrzostwach Polski było podobnie .
,,Wielkie podziękowania od zawodników ,trenera ,i działaczy dla sponsora Ceramiki Paradyż za wsparcie i pomoc w realizowaniu celów i spełnianiu marzeń sportowych’’
Obszerna galeria z III edycji GP na :
http://www.jacekwojtarek.pl/galeria/iii-edycja-gp-biegow-gorskich-falenica-20132014/