MISTRZOSTWA EUROPY w biegach górskich GAP 2014

Już 9 lipca lecimy  do Gap , na MISTRZOSTWA EUROPY biegach górskich !!!

xvWczoraj dostałem telefon , że z przyczyn osobistych jeden z zawodników kadry polski Juniorów wycofał się w udziale w ME.
Zatem 5 zawodnik MP w biegach górskich Mateusz Celak dostał powołanie do reprezentacji Polski do jutra mam dać odp czy jedzie.
Wiąże się to z dodatkowymi kosztami więc jeśli ktoś może pomóc to będziemy wdzięczni . Bardzo bym chciał , by 50% męskiej kadry Polski juniorów było z Opoczna .
Na te chwile nie mamy jeszcze żadnych dodatkowych zgromadzonych pln , ale jestem optymistą
i podjąłem decyzję ,że zgłoszę mojego drugiego zawodnika w udziale na MISTRZOSTWACH EUROPY FRANCJA, GAP 2014r.  Mam nadzieję ,że uda się uzbierać na przelot i pobyt jak nie to dołożę ze swoich . Start na imprezie tej rani jest bardzo ważną lekcją , która może się przełożyć na długotrwały efekt , bo zarówno jak Szymon Wiktorowicz jak i Mateusz Celak jest pierwszorocznym juniorem  czyli za rok też będą  w tek kategorii .

DSC_0725DSC_0809

Nasze cele to ME potem Mistrzostwa Polski w biegach górskich na długim dystansie , które są jednocześnie eliminacjami do
Mistrzostw Świata .
Myślę ,że na Mistrzostwach Polski  w Międzygórzu sekcja biegowa zaskoczy środowisko ,,górali” kilkoma nowymi zawodnikami , którzy wcześniej nie startowali na imprezach tej rani . Oczywiście każdy z zawodników w swojej kategorii będzie pracował swoim wynikiem końcowym na obronę pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej z 2013 roku.
Warto też dodać ,że w Międzygórzu będą startować aktualni
MISTRZOWIE POLSKI  w biegach górskich z małego dystansu :
Łucja Wiktorowicz  i Bartłomiej Świątek  .

Trzymajcie kciuki !!!
Na tą chwilę pomoc i swoją cegiełkę  w udziale Mateusza Celaka zaoferowali
– Stacja Paliw Optima Krzysztof Rzeźnik
– AGROBAR Barbara Stępień    DZIĘKUJEMY !

Bartek  (1)Bartek  (2)