Przygotowania do sezonu 2015 są w decydującym momencie

Przygotowania do sezonu 2015 są w decydującym momencie .

Jest zdecydowanie lepiej niż w roku ubiegłym , pracujemy więcej, i mamy bardziej synchronizowany plan zajęć , poukładany kalendarz zaplonowanych imprez .
Do tego dołożyliśmy pracy wedle zaleceń specjalistów raz w tygodniu na siłowni nie rezygnując z  biegowej jednostki treningowej  .
siłka
W  tym wszystkim nie zapomnieliśmy o monitoringu organizmu czyli badaniach w skład których wchodzą :
-Ocena parametrów wytrzymałości tlenowej
-Charakterystyka parametrów hematologicznych.
Decydującą fazą naszych przygotowań będzie start w biegu inaugurującym Ligę Biegów Górskich 2015 .
Bez tytułu
Jest to : Bieg górski w stylu alpejskim na dystansie ~ 8,2 km
Przewyższenie: ~+/-614m (+ 507 m/-107m) (+9%)
Następnie już zejście z dużej intensywności , bez zmian zostaną tylko środowe treningi górskie w Sławnie , i sobotnie treningi zintegrowane .
slawno004
08.04.2015 r kadra A sekcji biegowej Opoczno Sport Team podobnie jak w roku ubiegłym wyjedzie na Mistrzostwa Polski w biegach górskich przez 3 dni będą spokojnie wypoczywać przed Mistrzostwami , analizować filmy z ubiegłego roku .
Zawodnicy będą przebywać w samym środku rezerwatu przyrody w miejscowości KRIWE, gdzie w promieniu 20 km nie ma żadnego domu (serce gór) . http://www.krywe.prv.pl/
kriwe
kriwe 2

W ostatnich dwóch latach w Ustrzykach Dolnych zdobywaliśmy Klubowego Wicemistrza Polski , mamy nadzieję ,że w tym roku nie damy rywalom szans ciężko nad tym pracujemy .
Zawodnicy są świadomi jakie założyliśmy sobie planując sezon 2015 (…)
bieggorski023

11 kwietnia  jak w roku ubiegłym poranna pobudka ,śniadanie i udanie się 3 km od miejsca zamieszkania  skąd możemy odjechać samochodem i udać się do Ustrzyk Dol.
By walczyć o medale Mistrzostw Polski 2015 .

,, Ja jako trener jestem spokojny lubię czuć  tzw. Spokój ducha a czuje go zawsze jak biegam z zawodnikami i po długim nie zbyt lekkim treningu czuję ,że  po wykonanej pracy widzę u zawodniku  zapas ,który napawa optymizmem i świadomością   ,że to najlepsi zawodnicy w Polsce a to dopiero proces budowy formy – ta świadomość uspokaja mnie w realizowanym treningu wiem  ,że cel zostanie osiągnięty .”
do obrony