Konwent FA – PODSUMOWANIE

Wczoraj zakończył się III KONWENT Football Academy 2014 .
W tegorocznym konwencie wzięli udział managerowie i trenerzy z oddziałów z całej Polski.
Konwent pozwolił nam przede wszystkim poznać dokładne struktury funkcjonowania szkółek , poznanie managerów poszczególnych oddziałów w ramach nawiązania współpracy . Tematami przewodnimi były szkolenia , pokazy czterech różnych jednostek treningowych – w których można było wysłuchać opinii świetnego trenera koordynatora Pawła Jędrzejewskiego .
Mogliśmy porównać sposób prowadzenia jednostek treningowych , i wysłuchać wskazówek specjalistów .
Jednym z najbardziej emocjonujących momentów programu KONWENTU był turniej
MISTRZOSTWA POLSKI FOOTBALL ACADEMY W FUTSALU .
Tam grając z regionem Świętokrzyskim zremisowaliśmy jeden mecz dwa wygraliśmy i jeden przegraliśmy ostatecznie nie wychodząc z gr do finału ,ale nasz Trener Damian Pęczek strzelił w tym turnieju dwie bramki ! 🙂
Niedziela była już tematem czystego zarządzania , i dyskusji czyli poruszaniu się po programie FA jak i szeroką dyskusją na temat ulepszeń .
Reasumując jesteśmy wdzięczni CENTRALI za tak profesjonalnie zorganizowaniu KONWENTU myślimy ,że dzięki takim właśnie akcjom nasze szkółki będą się rozwijać we właściwym kierunku . Podczas tego trzy dniowego KONWENTU i dyskusji urodziło się wiele ciekawych pomysłów , z naszej strony możemy uchylić rąbka tajemnicy ,że oddział Opoczno weźmie udział w wspólnie organizowanej Lidze z oddziałami z Świętokrzyskiego i innych chętnych województw temat jest ciągle otwarty trwają ustalanie terminów będziemy informować o szczegółach wkrótce (…)