Treningi na orliku już od 03.04.2014 r.

Wiosenna aura , więcej energi do aktywności  fizycznej ???

Już od 03.04.2014 r  zmieniamy miejsce treningów z hali na obiekty orlika na ul Kossaka .

DSC_0275

Nie czekaj  na moment aż będzie za puźno  zacznii dbać o swoją pociechę !!!
Aktywność fizyczna oprócz  , rozwijaniu cech motorycznym wpywa również na rozwój intelektualny dziecka .

Trening

Trening

Rozgrzewka

Footall Academy!!!

Football Academy to największa sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Polsce. Nasze usługi skierowane są do dzieci w wieku 4-12 lat, bazujemy na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych.

Plany szkoleniowe opracowane zostały przez zawodową kadrę trenerską. Bazujemy na metodach zaczerpniętych ze szkółek angielskich oraz słynnej szkoły Ajaxu Amsterdam.

Rozgrzewka

Rozgrzewka

Stawiamy na jakość – wyposażenie renomowanych firm, oświetlone boiska oraz profesjonalna obsługa, to dla nas całkowita norma.

Proponujemy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka.

Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. Kształtujemy estetykę ruchu i zarażamy pasją do piłki nożnej. Uczymy zasad FAIR PLAY na boisku i poza nim.
Naszą misją jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, a nie wybranie tego, które już to potrafi.
Football Academy to dynamicznie rozwijająca się sieć szkółek piłkarskich. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług, pasja w działaniu i niestandardowe formy promocji.
Naszym celem jest tworzenie dużych oraz mniejszych  ośrodków Football Academy, które dzięki ujednoliconemu systemowi szkolenia i zarządzania szkółką oferują naszym klientom gwarancję jakości i profesjonalizmu.
Od powstania pierwszego oddziału w Opolu w kwietniu 2009 r. w ciągu niespełna 2 lat staliśmy się najszybciej rozwijającą się marką skierowaną do najmłodszych miłośników piłki nożnej.
Sam ZOBACZ PIERWSZE TRZY TRENINGI SĄ DARMOWE !!!
http://www.footballacademy.pl