Zapisy

Zapisy

Napisz do nas lub zadzwoń, udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Skontaktuj się z Managerem swojego ośrodka Football Academy celem otrzymania pełnych informacji na temat miejsca treningów, terminów zajęć oraz opłat. Wystarczy wybrać swój ośrodek Football Academy z listy ośrodków w gornym lewym lub dolnym prawym rogu strony, gdzie następnie znajdziesz dane kontaktowe do Managera Football Academy w swoim mieście.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z całym naszym zespołem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące Football Academy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM TRENINGU!

Nie są Państwo pewni czy dziecku spodobają się zajęcia Football Academy? Zapraszamy do udziału w pierwszym bezpłatnym treningu. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach Państwa pociechy. Rodzice jak i same dzieci mogą w ten sposób ocenić jak bardzo podobają się im treningi Football Academy.

DOKUMENTY ZAPISOWE

Jeśli przekonali się Państwo, że Football Academy jest idealnym miejscem dla Państwa dzieci, zapraszamy do pobrania, wypełnienia oraz dostarczenia nam wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Formularz przesłać można drogą mailową lub wydrukowany przynieść na najbliższy trening Football Academy.

OPŁATY W FOOTBALL ACADEMY

Opłata za zajęca w Football Academy różni się w każdym mieście. Zależna jest ona od specyfiki ośrodka oraz kosztów utrzymania szkółki. Opłaty w Football Academy rozliczane są w cyklu miesięcznym.
Wychodząc naprzeciw opiekunom naszych podopiecznych, proponujemy wiele rabatów, które redukują opłatę za zajęcia w naszej szkółce.

RABATY W FOOTBALL ACADEMY

kolka_all